عکاس ابنا برگزیده ششمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر شد

  • کد خبر : 1087855
  • منبع : ابنا
«حمید عابدی» عکاس خبرگزاری ابنا موفق به کسب رتبه سوم در بخش گزارش تصویری ششمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر شد.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ مراسم اختتامیه ششمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم با حضور مسئولان و اصحاب رسانه استان برگزار و از برگزیدگان این جشنواره تقدیر شد.

در این جشنواره اهالی رسانه قم در بخش های خبر، تیتر، مصاحبه، گزارش، عکس خبری، گزارش تصویری، ژورنالیسم تلویزیونی، کاریکاتور، عکس نوشت و همچنین بخش ویژه جشنواره به رقابت پرداختند.

در بخش گزارش تصویری، «حمید عابدی» عکاس خبرگزاری ابنا موفق به کسب رتبه سوم شد.

نفرات برتر ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم:

بخش «خبر»:
رتبه اول: مهدی جعفری از خبرگزاری فارس
رتبه دوم: حسن شیخ حائری از خبرگزاری فارس
رتبه سوم: فاطمه جمال زاده از خبرگزاری فارس
شایسته تقدیر: یوسف شعبانعلی از خبرگزاری حوزه

نفرات برتر بخش «تیتر»:
نفر اول: مرضیه مهدیلو از پایگاه خبری قم فردا
نفر دوم: حمیده زند از خبرگزاری ایسنا
نفر سوم: حسن حیدری از پایگاه خبری قم فردا
شایسته تقدیر: سمیه زارعی از روزنامه اقتصاد آینده و محمد مهدی عنایت پور از پایگاه خبری شهر بیست

نفرات برتر بخش «گزارش»:
نفر اول: اصغر شهبازی از خبرگزاری ایرنا
نفر دوم: طاهره رئیس جعفری از خبرگزاری صداوسیما
نفر سوم: امیرحسین مولایی از خبرگزاری مهر
شایسته تقدیر: یونس عزیزی از خبرگزاری کتاب ایران و حسین طالبعلی از خبرگزاری فارس

نفرات برتر بخش «مصاحبه»:
نفر اول: سید جواد هاشمی فِشارکی از سایت ایثار پرس
نفر دوم: محمدمهدی عنایت پور از پایگاه خبری شهر بیست
نفر سوم: محمد حسین کتابی از خبرگزاری رسا

نفرات برتر بخش «عکس خبری»:
نفر اول : مهدی جعفری از خبرگزاری فارس
نفر دوم: محمد وحدتی از خبرگزاری رسا
نفر سوم: سجاد حیات پور از باشگاه خبرنگاران

نفرات برتر بخش «گزارش تصویری»:
نفر اول: محسن کرمعلی از خبرگزاری صداوسیما
نفر دوم: حسین یاراحمدی از خبرگزاری دانشجو
نفر سوم: حمید عابدی از خبرگزاری ابنا

نفرات برتر بخش «ژورنالیسم تلویزیونی»:
نفر اول: طاهره رئیس جعفری از صداوسیما
نفر دوم: زهرا کلانتری از باشگاه خبرنگاران و شیما کرمیانی از صداوسیما
نفر سوم: علی پاپی صادقی از صداوسیما
شایسته تقدیر: محمد جواد ارویلی از شبکه العالم و احسان قنبری نسب از خبرگزاری رسا


نفرات برگزیده بخش «کاریکاتور»:
نفر اول: راضیه سادات مدرس از پایگاه اطلاع رسانی خبر قم
نفر دوم: نرگس همتی از سایت فرهنگ نویس
نفر سوم: جواد طریقی از روزنامه اقتصاد آینده


نفرات برگزیده بخش «عکس نوشت»:
شایسته تقدیر: سید حسین حسینی و ابوالفضل جمال آبادی از واحد رسانه ای مقاومت اسلامی نجباء

نفرات برتر بخش ویژه جشنواره با موضوع «فرهنگ شهروندی »
نفر اول: عبدالصالح شمس اللهی از سایت راسخون
نفر دوم: معصومه سعادتی از خبرگزاری صداوسیما
نفر سوم: مهدی هواسی از پایگاه اطلاع رسانی خبر قم
شایسته تقدیر: زهره مهر نوروزی از روزنامه شاخه سبز

ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان از سوی سازمان بسیج رسانه قم و با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، دبیرخانه کنگره شهدای استان و شهرداری قم برگزار شد.

...........................
پایان پیام/ 268


مطالب مرتبط

نظر خود را ارسال کنید

پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت خورده اند

*

All Content by AhlulBayt (a.s.) News Agency - ABNA is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License