نتایج نهایی و رسمی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • کد خبر : 761516
  • منبع : ابنا
رأی‌شماری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هم اکنون در جریان است.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ دیروز جمعه دوم اسفند 1398 انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در سراسر ایران اسلامی برگزار شد.

پس از به اتمام رسیدن اخذ آراء، از اولین دقایق بامداد امروز شنبه سوم اسفند، رأی‌شماری در همه شعب آغاز شد.

آنچه در پی می‌آید نتایج رسمی است که از سوی وزارت کشور درباره حائزان اکثریت آراء اعلام شده و در "حال تکمیل" است:

       

۱. استان آذربایجان شرقی:

- اهر وهريس: آقای «احمد محرم زاده یخفروزان» با ۲۹,۸۲۶ رأی (پایان انتخابات)
- بستان آباد: اقای «غلامرضا نوری قزلجه» با ۱۷,۱۲۷ رأی (پایان انتخابات)
- بناب: آقای «محمد (رضا) باقری» با ۲۳,۵۴۴ رأی (پایان انتخابات)

تبریز، آذرشهر و اسکو: آقایان مسعود پزشکیان، احمدعلی رضابیگی، روح‌الله متفکر آزاد، سید محمدرضا میرتاج‌الدینی، محمدحسین فرهنگی و علیرضا منادی‌سفیدان (پایان انتخابات)
سراب: آقای «یوسف داودی» با ۲۰,۲۰۸ رأی (پایان انتخابات)
- شبستر: آقای «جعفر راستی» با ۱۲۵۹۶ رأی (پایان انتخابات)
- کليبر، خداآفرين و هوراند: آقای «حسین حاتمی» با ۱۷۶۲۵ رأی (پایان انتخابات)
مراغه وعجب شير: آقای «علی علیزاده» با ۴۴,۶۹۱ رأی (پایان انتخابات)
مرند و جلفا: خانم «معصومه پاشایی بهرام» با ۴۰,۲۹۴ رأی (پایان انتخابات)
ملكان: آقای «سید علی موسوی» با ۲۰,۱۴۰ رأی (پایان انتخابات)
- میانه: آقای «مهدی اسماعیلی» با ۱۶۸۶۶ رأی انتخاب شد و آقایان «علی شامی» با ۱۱۷۰۳ و «بهنام صفائی» با ۱۱۰۳۴ رأی به مرحله دوم راه یافتند.
- ورزقان: آقای «الله ویردی دهقان» با ۲۲,۸۲۴ رأی (پایان انتخابات)
- هشترود و چاراويماق: آقای «سید حمزه امینی» با ۱۴,۲۷۷ رأی (پایان انتخابات)

۲. استان آذربایجان غربی:

- اروميه: آقایان «سید سلمان ذاکر» با ۱۳۸,۴۳۶ ، «روح الله حضرت پور طلاتپه» با ۸۶,۹۱۰ و «وحید جلال زاده» ۸۰,۰۹۴ رأی (پایان انتخابات)
- بوكان: آقای «انور حبیب زاده بوکانی» با ۲۶,۹۶۵ رأی (پایان انتخابات)
پيرانشهر و سردشت: آقای «کمال حسین پور» با ۳۵,۶۹۷ رأی (پایان انتخابات)
خوی و چايپاره: آقای «عادل نجف زاده» با ۶۸,۴۹۸ رأی (پایان انتخابات)
سلماس: آقای «یعقوب رضازاده» با ۲۴,۷۶۷ رأی (پایان انتخابات)
شاهین دژ و تکاب: اقای «حسن همتی» با ۱۲,۵۶۶ رأی (پایان انتخابات)
- ماکو، چالدران، پلدشت و شوط: آقای «محمد علی پور» با ۲۰۱۳۰ رأی (پایان انتخابات)
مياندواب: آقای «مهدی عیسی زاده» با ۴۳۰۱۶ رأی (پایان انتخابات)
نقده واشنويه: آقای «علی زنجانی حسنلویی» با ۷۸,۶۷۳ رأی (پایان انتخابات)
- مهاباد: آقای «جلال محمودزاده» با ۱۹۳۰۴ رأی (پایان انتخابات)

۳. استان اردبیل:

اردبيل ونمين و نير و سرعين: آقایان «علی نیکزاد ثمرین» با ۱۱۷,۶۱۲، «سید کاظم موسوی» با ۵۹,۵۱۶ و «صدیف بدری» با ۵۳,۷۰۸ رأی (پایان انتخابات)
پارس آباد و بيله سوار: آقای «عباس جهانگیرزاده» با ۲۴,۷۷۲ رأی (پایان انتخابات)
- مشگین‌شهر: آقای «محمود عباس زاده» با ۳۲۲۵۴ رأی (پایان انتخابات)
- خلخال و كوثر: آقای «سید غنی نظری خانقاه» با ۲۲,۴۸۹ رأی (پایان انتخابات)
- گرمی: آقای «ولی اسماعیلی» با ۲۴,۱۶۹ رأی (پایان انتخابات)

۴. استان اصفهان:

- اردستان: آقای «سید صادق طباطبائی نژاد» با ۱۳۲۲۹ رأی (پایان انتخابات)
- اصفهان: آقایان «امیرحسین بانکی پورفرد» با ۲۴۵,۶۲۹، «عباس مقتدای خوراسگانی» با ۲۲۸,۰۳۸، «مهدی طغیانی» با ۱۸۸,۰۰۳، «حسین میرزایی» با ۱۶۳,۳۷۰ و خانم «زهرا شیخی مبارکه» با ۱۷۲,۸۵۰ رأی (پایان انتخابات)
- خمینی‌شهر: آقای «محمد تقی نقدعلی» با ۳۶۰۵۵ رأی (پایان انتخابات)
- سميرم: آقایان «رحیم کریمی» با ۵,۹۵۹ رأی و «اصغر سلیمی» با ۵,۹۰۸ رأی به مرحله دوم رفتند.
- شهرضا و دهاقان: خانم «سمیه محمودی» با ۲۰,۵۴۲ رأی (پایان انتخابات)
- کاشان و آران و بیدگل: آقای «سید جواد ساداتی نژاد» با ۸۸۹۴۶ رأی (پایان انتخابات)
- لنجان: آقایان «علی یوسف پور» با ۹۵۵۸ و «حسین رجائی ریزی» با ۸۶۴۶ رأی به مرحله دوم رفتند.
- نایین، خور و بیابانک: خانم «الهام آزاد» با ۸۵۷۰ رأی (پایان انتخابات)
- نجف آباد و تيران و كرون: اقای «ابوالفضل ابوترابی» با ۵۷,۷۰۰ رأی (پایان انتخابات)

۵. استان البرز:

كرج و اشتهارد و فرديس: آقای «مهدی عسگری» با ۸۷,۸۰۸ رأی به مجلس راه یافت و خانم «فاطمه آجرلو» با ۶۱,۰۵۷ و «علیرضا عباسی» با ۵۲,۷۲۶ رأی به مرحله دوم رفتند.
- ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان: آقای «علی حدادی» با ۴۳۲۳۳ رأی (پایان انتخابات)

۶. استان ایلام:

- ايلام و ايوان و چرداول و مهران و ملكشاهی و سيروان: آقای«علی اکبر بسطامی» با ۴۲,۲۹۶ و خانم «سارا فلاحی با ۳۶,۹۰۹ رأی (پایان انتخابات)
دهلران ودره شهر و آبدانان و بدره: آقایان «بهزاد علیزاده» با ۱۸,۵۰۵ و «صادق کرمی» با ۱۶۳۷۲ رأی به مرحله دوم رفتند.

۷. استان بوشهر:

- بوشهر، گناوه و دیلم: آقای «عبدالکریم جمیری» (پایان انتخابات)
دشتی و تنگستان: آقای «غلامحسین کرمی» با ۲۹۰۵۷ رأی (پایان انتخابات)
- كنگان و دير و جم و عسلويه: آقای «موسی احمدی» با ۳۸,۹۹۸ رأی (پایان انتخابات)
- دشتستان: آقای «ابراهیم رضائی» با ۳۶۵۸۱ رأی (پایان انتخابات)

۸. استان تهران:

- پاكدشت: آقای «فرهاد بشیری» با ۳۷,۲۲۷ رأی (پایان انتخابات)
- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس: آقایان محمدباقر قالیباف با ۱.۲۶۵.۲۸۷، سید مصطفی آقامیرسلیم با ۸۹۲.۳۱۸، مرتضی آقاتهرانی با ۸۶۸.۰۲۵ ، الیاس نادران با ۸۶۱.۹۵۶، سید محسن دهنوی با ۸۲۹.۲۹۲، سید محمود نبویان با ۸۲۱.۲۰۳، سید احسان خاندوزی با ۸۰۱.۶۹۶، اقبال شاکری با ۷۹۵.۲۱۱، ابوالفضل عمویی با ۷۹۲.۹۶۴، بیژن نوباوه‌وطن با ۷۹۲.۵۶۵، مجتبی توانگر با ۷۸۹.۹۱۳، فاطمه رهبر با ۷۸۷.۴۸۵، محسن پیرهادی با ۷۸۵.۴۵۰، روح‌الله ایزدی‌خواه با ۷۸۴.۴۵۶، احمد نادری با ۷۸۳.۵۴۵، عبدالحسین روح‌الامینی با ۷۷۹.۴۷۹، سید نظام‌الدین موسوی با ۷۷۸.۶۱۸، زهره الهیان با ۷۷۳.۲۶۳، مالک شریعتی‌نیاسر با ۷۶۸.۱۳۹، مهدی شریفیان با ۷۶۰.۰۱۶، سید رضا تقوی با ۷۵۳.۳۰۷، سمیه رفیعی با ۷۴۲.۹۷۵، سید علی یزدی‌خواه با ۷۴۲.۳۹۴، علی خضریان با ۷۴۰.۰۳۳، رضا تقی‌پور انوری ۷۲۸.۲۳۸، فاطمه قاسمپور با ۷۲۶.۰۰۷، مجتبی رضاخواه با ۷۲۳.۷۲۹، زهره لاجوردی با ۷۱۴.۹۳۱، غلامحسین رضوانی با ۷۱۱.۶۰۸ و عزت‌الله اکبری‌تالارپشتی با ۶۴۲.۲۱۴ رأی (پایان انتخابات)
- دماوند و فيروزكوه: آقای «سید احمد رسولی نژاد» با ۱۵,۸۵۶ رأی (پایان انتخابات)
- رباط كريم و بهارستان: آقای «حسن نوروزی» با ۳۹,۴۲۹ رأی (پایان انتخابات)
- شهريار و قدس (قلعه حسن خان) و ملارد: آقای «حسین حق وردی» با ۱۰۸,۶۸۱ رأی (پایان انتخابات)
- ورامين و پيشوا و قرچک: آقای «حسین نوش آبادی» با ۴۴,۱۷۵ رأی (پایان انتخابات)

۹. استان چهارمحال و بختیاری:

- اردل و فارسان و كوهرنگ: آقای «قدرت الله حمزه شلمزاری» با ۲۹,۸۰۹ رأی (پایان انتخابات)
- بروجن، لردگان و فرخ‌شهر: آقای امیرقلی جعفری بروجنی ۱۱,۸۶۳ رأی (پایان انتخابات)
- شهركرد و بن و سامان: آقای «احمد راستینه هفشجانی» با ۳۵,۸۷۹ رأی (پایان انتخابات)
لردگان و خانمیرزا: آقای «حسین بامیری: با ۳۱,۴۱۴ رأی (پایان انتخابات)

۱۰. استان خراسان جنوبی:

- بیرجند: آقای «حسین خسروی اسفزار» با ۷۲,۸۷۲ رأی (پایان انتخابات)
- قائنات و زیرکوه: آقای «سلمان اسحاقی» با ۲۱۹۳۴ رأی (پایان انتخابات)
- فردوس، سرايان، طبس و بشرويه: آقای «مجید نصیرائی ابراهيم» با ۳۷۳۳۴ رأی (پایان انتخابات)
- نهبندان و سربیشه: آقای «مصطفی نخعی جانميرزا» با ۱۷۳۴۱ رأی (پایان انتخابات)

۱۱. استان خراسان رضوی:

- تربت جام و تايباد و باخرز و صالح آباد: آقای «جلیل رحیمی جهان آبادی: با ۹۸,۲۴۸ رأی (پایان انتخابات)
- تربت حيدريه و مه ولات و زاوه: آقای «محسن زنگنه» با ۵۶,۷۰۶ رأی (پایان انتخابات)
- چناران و بينالود: آقای «حسین عباس زاده» با ۲۳,۳۱۶ رأی (پایان انتخابات)
- خواف و رشتخوار: آقای «اکبر احمدپور» با ۶۳,۹۹۴ رأی (پایان انتخابات)
سبزوار و جغتای و جوين و خوشاب و داورزن: آقایان «علی اصغر عنابستانی» با ۸۰,۰۲۸ و «بهروز محبی نجم آبادی» با ۶۷,۵۸۲ رأی (پایان انتخابات)
- كاشمر و خليل آباد و بردسكن: آقای «جواد نیک بین» با ۲۹,۴۸۷ رأی (پایان انتخابات)
فريمان و سرخس و بخشهای احمدآباد و رضويه: آقای «سید احسان قاضی زاده هاشمی»: با ۵۶,۴۵۴ رأی (پایان انتخابات)
قوچان و فاروج: آقای «علی آذری» با ۴۴,۰۳۳ رأی (پایان انتخابات)
- مشهد مقدس و كلات: آقایان «نصرالله پژمان فر» با ۴۳۹,۹۴۰، «سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی» با ۳۹۷,۴۴۸، «جواد کریمی قدوسی» با ۳۹۴,۵۳۷، «محمدحسین حسین زاده بحرینی» ۳۹۳۱۹۷ و خانم «فاطمه رحمانی» با ۳۰۹,۵۱۲ رأی (پایان انتخابات)
نيشابور و فيروزه: آقای «احسان ارکانی» با ۷۳,۸۱۸ و خانم «هاجر چنارانی» با ۴۷,۸۳۹ رأی (پایان انتخابات)
- درگز: آقای «حسن رزمیان مقدم» با ۹,۱۸۴ رأی (پایان انتخابات)
- گناباد و بجستان: آقای «محمد صفایی دلوئی» با ۲۳,۶۰۷ رأی (پایان انتخابات)

۱۲. استان خراسان شمالی:

- بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان: آقایان «محمد پاک‌مهر» با ۶۶.۸۹۱ و «محمد وحیدی» با ۵۷.۵۷۶ رأی (پایان انتخابات)
- اسفراين: آقای «امان الله حسین پور» با ۱۹,۳۱۲ رأی (پایان انتخابات)
شيروان: اقای «علی جدی» با ۲۸,۷۷۹ رأی (پایان انتخابات)

۱۳. استان خوزستان:

- آبادان: آقایان «سید محمد مولوی» با ۳۵,۰۰۵ ، «سید مجتبی محفوظی» با ۲۱,۴۰۲ و «جلیل مختار» با ۱۹,۸۴۲ رأی (پایان انتخابات)
انديمشك: آقای «فریدون حسنوند» با ۲۳,۸۲۴ رأی (پایان انتخابات)
- ايذه و باغ ملك: آقای «عبدالله ایزدپناه» با ۳۳,۲۸۰ رأی (پایان انتخابات)
- اهواز و باوی و حميديه و کارون: آقایان «سید کریم حسینی» با ۹۹,۱۰۶ و «مجتبی یوسفی» با ۶۵,۹۲۳ رأی به مجلس راه یافتند و آقایان «شبیب جویجری» با ۴۱,۲۳۷ و «احمد سراج» با ۳۷,۹۳۴ رأی به مرحله دوم رفتند.
بندرماهشهر و اميديه و هنديجان و بخش جولكی: آقای «حبیب آقاجری» با ۳۰,۴۳۰ رأی (پایان انتخابات)
بهبهان و آغاجاری: آقای «محمد طلا مظلومی آبزرگه» با ۱۸,۰۲۸ رأی (پایان انتخابات)
دزفول: آقای «سید احمد آرایی» با ۹۹,۱۰۴ رأی (پایان انتخابات)
دشت آزادگان و هويزه: آقای «قاسم ساعدی» با ۱۹,۵۸۹ رأی (پایان انتخابات)
- رامهرمز و رامشير: آقای «ابراهیم متینیان» با ۲۴,۵۱۹ رأی (پایان انتخابات)
- خرمشهر: آقای «سید لفته احمدنژاد» با ۹۶۳۸ رأی (پایان انتخابات)
- شادگان: آقای «مجید ناصری نژاد» با ۱۲۵۵۵ رأی (پایان انتخابات)
- شوش: آقای «محمد کعب عمیر» با ۲۳,۳۵۸ رأی (پایان انتخابات)
- شوشتر و گتوند: آقای «سهراب گیلانی» با ۳۱,۸۵۳ رأی (پایان انتخابات)
- مسجدسليمان، لالی و هفتگل و انديكا: آقای «علیرضا ورناصری قندعلی» با ۳۷,۴۱۱ رأی (پایان انتخابات)

۱۴. استان زنجان:

- زنجان و طارم: آقای «مصطفی طاهری» با ۵۹.۶۰۳ رأی به مجلس راه یافن و آقایان «مهدی باقری» و «نبی‌الله محمدی» به مرحله دوم رفتند.
ابهر و خرمدره وسلطانيه: آقای «حسن شجاعی علی آبادی» با ۱۹,۴۵۴ رأی (پایان انتخابات)
- خدابنده: آقای «سید البرز حسینی» با ۳۰۸۵۲ رأی (پایان انتخابات)
- ماه نشان وايجرود: آقای «سید مرتضی خاتمی» با ۱۷,۷۶۳ رأی (پایان انتخابات)

۱۵. استان سمنان:

- سمنان، مهدي شهر و سرخه: آقای «عباس گلرو» با ۳۲۴۱۱ رأی (پایان انتخابات)
- شاهرود و ميامي وبسطام: آقای «علی اصغر خانی» با ۳۴,۰۸۳ رأی (پایان انتخابات)
- دامغان: آقای «علی اکبر علیزاده برمی» با ۱۱,۰۲۱ رأی (پایان انتخابات)
- گرمسار و آرادان: آقای «اردشیر مطهری» با ۱۳۱۳۰ رأی (پایان انتخابات)

۱۶. استان سیستان و بلوچستان:

- ايرانشهرو سرباز و دلگان و فنوج و بمپور و بخشهای لاشار و بنت: آقای «عبدالناصر درخشان» با ۹۵,۸۹۶ رأی (پایان انتخابات)
خاش و ميرجاوه و بخشهای نصرت آباد و كورين: آقای «اسماعیل حسین زهی» با ۴۳,۱۴۸ پایان
- زابل و زهك و هيرمند و نيمروز و هامون: آقایان «محمد سرگزی» با ۷۶,۶۸۴ و «حبیب الله دهمرده» با ۶۴,۳۱۴ رأی (پایان انتخابات)
زاهدان: آقایان «حسینعلی شهریاری» با ۶۵,۰۴۲ و «فداحسین مالکی» با ۶۳,۲۷۷ رأی (پایان انتخابات)
- چابهار (چاه‌بهار، چهاربهار) و نيکشهر و كنارک و قصرقند: آقای «معین الدین سعیدی» با ۹۰,۸۶۳ رأی (پایان انتخابات)
- سراوان و سيب و سوران و مهرستان: آقای «ملک فاضلی» با ۴۳,۵۳۰ رأی (پایان انتخابات)

۱۷. استان فارس:

- آباده و بوانات و خرم بيد: آقای «رحیم زارع» با ۲۶,۳۰۶ رأی (پایان انتخابات)
- اقلید: آقای «مسلم صالحی» با ۱۴,۵۸۰ رأی (پایان انتخابات)
داراب و زرين دشت: آقای «محمدجواد عسگری» با ۵۰,۹۷۹ رأی (پایان انتخابات)
جهرم: آقای «محمدرضا رضایی کوچی» با ۳۹,۹۴۰ رأی (پایان انتخابات)

- سروستان و كوار و خرامه: آقای «عبدالعلی رحیمی مظفری» با ۳۷,۷۷۱ رأی (پایان انتخابات)
شيراز: آقایان «علیرضا پاک فطرت» با ۱۹۳,۷۹۰ ، «روح الله نجابت» با ۱۲۲,۸۰۷، «جعفر قادری» با ۱۱۶,۶۸۴ و «ابراهیم عزیزی» با ۱۱۴,۳۲۹ رأی (پایان انتخابات)
- فسا: آقای «حجت الله فیروزی» با ۳۲,۳۱۹ رأی (پایان انتخابات)
- فيروزآباد و فراشبند: آقای «محمدمهدی فروردین» با ۲۹,۶۶۱ رأی (پایان انتخابات)
كازرون: آقای «فریدون عباسی دوانی» با ۲۷,۹۱۹ رأی (پایان انتخابات)
لارستان و خنج و گراش: آقای «حسین حسین زاده» با ۲۸,۳۹۹ رأی (پایان انتخابات)
لامرد و مهر: آقای «سید موسی موسوی» با ۳۷,۷۳۶ رأی (پایان انتخابات)
مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان: آقای «جلال رشیدی کوچی» با ۳۲,۵۱۶ رأی (پایان انتخابات)
- ممسنی و رستم: آقای «مجید انصاری» با ۵۰,۰۰۸ رأی (پایان انتخابات)
- نی ريز و استهبان: آقای «فرهاد طهماسبی» با ۲۸,۸۴۷ رأی (پایان انتخابات)

۱۸. استان قزوین:

- بوئين زهرا و آوج: آقای «روح الله عباس پور» با ۳۷,۵۸۹ رأی (پایان انتخابات)
تاكستان: آقای «رجب رحمانی» با ۲۶,۰۴۵ رأی (پایان انتخابات)
قزوين و آبيك و البرز: خانم «فاطمه محمدبیگی» با ۱۰۸,۹۲۴ و آقای «لطف الله سیاه کلی» با ۸۳,۵۵۵ رأی (پایان انتخابات)

۱۹. استان قـم:

- قـم: آقایان «احمد امیرآبادی فراهانی» با ۲۱۸,۳۱۵ رأی، «مجتبی ذوالنوری» با ۲۰۴,۷۵۸ رأی و «علیرضا زاکانی» با ۱۹۰,۴۲۲ رأی (پایان انتخابات)

۲۰. استان کردستان:

- بیجار: آقایان «حمدالله کریمی» با ۶۸۴۷ و «علیرضا زندیان» با ۵۸۳۷ رأی به مرحله دوم رفتند.
سنندج و ديواندره و كامياران: آقایان «سید مهدی فرشادان» با ۳۵,۷۱۶ و «محسن فتحی» با ۳۲,۵۱۸ رأی (پایان انتخابات)
- سقز و بانه: آقای «بهزاد رحیمی» با ۳۴,۴۳۹ رأی (پایان انتخابات)
مريوان و سروآباد: آقای «شیوا قاسمی پور» با ۸,۵۲۸ رأی (پایان انتخابات)
- قروه و دهگلان: آقای «پرویز اوسطی» با ۱۷,۱۹۶ رأی (پایان انتخابات)

۲۱. استان کرمان:

- بافت و رابر و ارزوئيه: آقای «صمداله محمدی» با ۱۸,۰۰۲ رأی (پایان انتخابات)
بم و ريگان و فهرج و نرماشير: آقای «موسی غضنفرآبادی» با ۷۹,۳۹۲ رأی (پایان انتخابات)
- جيرفت و عنبرآباد: آقای «ذبیح الله اعظمی ساردویی» با ۵۳,۲۰۲ رأی (پایان انتخابات)
- كرمان و راور: اقایان «محمدرضا پورابراهیمی داورزنی» با ۱۳۰,۱۹۵ و «محمدمهدی زاهدی» با ۹۰,۷۱۴ رأی (پایان انتخابات)
- سیرجان و بردسیر: آقای «شهباز حسن پوربیگلری» با ۴۸۸۶۴ رأی (پایان انتخابات)
- رفسنجان: آقای «حسین جلالی مهدي» با ۱۰۶۶۰۶ رأی (پایان انتخابات)
کهنوج، منوجان، رودبارجنوب، قلعه گنج و فارياب: آقای «منصور شکراللهی» با ۱۰۵۱۴۷ رأی (پایان انتخابات)
- شهر بابک: آقای «مصطفی رضاحسینی قطب آبادی» با ۱۳۳۵۰ رأی (پایان انتخابات)
- زرند و کوهبنان: خانم «عفت شریعتی کوهبنانی» با ۴۴۴۵۳ رأی (پایان انتخابات)

۲۲. استان کرمانشاهان:

اسلام آباد غرب و دالاهو: آقایان «مجتبی بخشی پور» و «نادر نادری» با ۱۳,۱۲۷ رأی به مرحله دوم رفتند.
پاوه و جوانرود وثلاث باباجانی و روانسر: آقای «آرش زره تن لهونی» با ۳۰,۶۱۶ رأی (پایان انتخابات)
- کرمانشاه: آقایان «عبدالرضا مصری» با ۹۵,۰۶۱ رأی و «محمد رشیدی» با ۵۷,۱۷۰ رأی به مجلس راه یافتند و آقایان «سلمان محمدی بابازیدی» با ۴۰,۱۵۷ رأی و «ابراهیم عزیزی» با ۳۹,۴۹۵ رأی به مرحله دوم رفتند.

كنگاور و صحنه و هرسين: آقای «علی رضایی» با ۳۶,۰۶۶ رأی (پایان انتخابات)
- سنقر: آقای «سید جواد حسینی کیا» با ۱۰,۹۳۵ رأی (پایان انتخابات)
- قصرشيرين و سرپل ذهاب و گيلانغرب: آقای «شهریار حیدری» با ۲۷,۸۰۱ رأی (پایان انتخابات)

۲۳. استان کهگیلویه و بویراحمد:

- بويراحمد و دنا: آقای «مهدی روشنفکر» با ۶۶,۵۹۹ رأی (پایان انتخابات)
- كهگيلويه و بهمئي و چرام و لنده: آقای «سید محمد موحد» با ۷۵,۸۵۱ رأی (پایان انتخابات)
- گچساران و باشت: آقای «غلامرضا تاجگردون» با ۳۸,۳۵۲ رأی (پایان انتخابات)

۲۴. استان گلستان:

- راميان و آزادشهر: آقای «غلامعلی کوهساری» با ۳۸,۶۱۵ رأی (پایان انتخابات)
- كردكوی و بندر تركمن و بندر گز و گميشان: آقایان «عبدالجلال ایری» با ۲۱,۲۰۶ و «رجب محمدآبادی» با ۱۴,۹۸۳ رأی به مرحله دوم رفتند.
گرگان و آق قلا: آقایان «رمضانعلی سنگدوینی» با ۵۳,۱۰۰ و «غلامرضا منتظری» با ۴۰,۸۹۳ رأی (پایان انتخابات)
- گنبد كاووس: آقای «امانقلیچ شادمهر» با ۳۱,۸۲۶ رأی (پایان انتخابات)
- علی آباد کتول و کمالان: آقای «رحمت الله نوروزی» با ۳۵,۹۰۷ رأی (پایان انتخابات)
- مينودشت و كلاله و مراوه تپه و گاليكش: آقای «رضا آریان پور» با ۴۲,۹۴۷ رأی (پایان انتخابات)

۲۵. استان گیلان:

- آستارا: آقای «غلامرضا مرحباء» با ۱۴۸۳۴ رأی (پایان انتخابات)
- آستانه اشرفيه: آقای «محمدعلی رمضانی دستک» با ۱۳,۹۴۸ رأی (پایان انتخابات)
- بندر انزلی: آقای «احمد دنیا مالی» با ۱۶,۷۳۵ رأی (پایان انتخابات)

رشت: آقایان جبار کوچکی نژاد با ۵۰,۶۸۵، «سید علی آقازاده دافساری» با ۴۷,۰۵۷ و «محمدرضا احمدی» با ۳۳,۹۹۲ رأی (پایان انتخابات)
رودبار: آقای «مهرداد گودرزوند چگینی» با ۱۶۱۹۹ رأی (پایان انتخابات)
- رودسر و املش: آقای «محمد صفری ملک میان» با ۲۵۴۷۴ رأی (پایان انتخابات)
- صومعه سرا: آقای «سید کاظم دلخوش اباتری» با ۲۸,۱۷۶ رأی (پایان انتخابات)

- طوالش و رضوانشهرو ماسال: اقای «حسن محمدیاری» با ۳۰,۸۲۷ رأی (پایان انتخابات)
- فومن و شفت: آقای «خلیل بهروزی فر» با ۴۷,۸۵۱ رأی (پایان انتخابات)
لاهيجان و سياهكل: آقای «رسول فرخی میکال» با ۱۸,۶۲۰ رأی (پایان انتخابات)

- لنگرود: آقای «پرویز محمدنژاد قاضی محله» با ۲۲,۶۳۳ رأی (پایان انتخابات)

۲۶. استان لرستان:

- اليگودرز: آقای «محمد خدابخشی» با ۲۹,۳۸۱ رأی (پایان انتخابات)
- بروجرد: آقای «عباس گودرزی» با ۴۹,۱۷۰ و خانم «فاطمه مقصودی» با ۱۷,۸۹۱ رأی (پایان انتخابات)
پلدختر: آقای «سید حمیدرضا کاظمی» با ۲۵,۶۸۹ رأی (پایان انتخابات)
خرم آباد و چگنی: آقایان «مرتضی محمودوند» با ۴۳,۸۳۴ و «مهرداد ویس کرمی» با ۳۸,۰۷۷ رأی (پایان انتخابات)
دورود و ازنا: آقای «حسین گودرزی» با ۲۸,۴۳۰ رأی (پایان انتخابات)
دلفان و سلسله: اقای «یحیی ابراهیمی» با ۲۹,۴۴۶ رأی (پایان انتخابات)
- كوهدشت و رومشكان: آقای «محمدرضا مبلغی» با ۶۲,۰۵۵ رأی (پایان انتخابات)

۲۷. استان مازندران:

- آمل: آقای «رضا حاجی پور» با ۵۷۹۵۱ رأی (پایان انتخابات)
بابل: آقایان «علی کریمی فیروزجانی» با ۵۳,۵۶۹ و «مهدی سعادتی بیشه سری» با ۵۰,۷۲۳ رأی (پایان انتخابات)
بابلسر و فریدونکنار: آقای «علی اصغر باقرزاده» با ۳۰۴۳۰ رأی (پایان انتخابات)

- بهشهر و نكا و گلوگاه: آقای «غلامرضا شریعتی اندراتی» با ۵۷,۹۴۵ رأی (پایان انتخابات)
- تنکابن، رامسر و عباس‌آباد: آقای «سید شمس الدین حسینی» با ۴۴۹۷۳ رأی (پایان انتخابات)

ساری و مياندورود: آقایان «منصورعلی زارعی کیاپی» با ۶۶,۲۲۵ و «علی بابایی کارنامی» با ۴۲,۰۲۶ رأی (پایان انتخابات)
قائم شهر و سوادكوه و جويبار و سيمرغ و سواد كوه شمالی: آقایان «کیوان مرادیان کوچکسرایی» با ۶۱,۹۸۰ رأی و «کمال علی پور خنکداری» با ۵۷,۸۲۳ رأی (پایان انتخابات)
- نور و محمودآباد: آقای «ولی الله فرزانه» با ۳۵,۳۴۷ رأی (پایان انتخابات)
- نوشهر و چالوس و كلاردشت: آقای «محمدعلی محسنی بند پی» با ۲۴,۰۹۲ رأی (پایان انتخابات)

۲۸. استان مرکزی:

- اراک و كميجان و خنداب: آقایان «علی اکبر کریمی» با ۷۶,۳۸۷ و «محمدحسن اصغری» با ۵۴,۹۷۹ رأی (پایان انتخابات)
ساوه و زرنديه: آقای «محمد سبزی» با ۲۷,۵۴۴ رأی (پایان انتخابات)
- خمين: آقای «علیرضا نظری» با ۱۵,۱۵۷ رأی (پایان انتخابات)
- محلات و دلیجان: آقای «علیرضا سلیمی» با ۱۰۴۷۱ رأی (پایان انتخابات)
تفرش، آشتيان و فراهان: آقای «سینا کمال خانی» با ۱۳۷۵۲ رأی (پایان انتخابات)
- شازند: آقای «محمود احمدی» با ۲۴,۴۵۲ رأی (پایان انتخابات)

۲۹. استان هرمزگان:

- بندرلنگه و بستك و پارسيان: آقای «احمد جباری» با ۳۰,۷۰۲ رأی (پایان انتخابات)
بندرعباس و قشم و بوموسی و حاجی آباد و خمير: آقایان «احمد مرادی» با ۱۶۷,۰۸۴، «محمد آشوری تازیانی» ۹۳,۸۴۲ و «منصور آرامی» با ۸۷,۸۷۰ رأی (پایان انتخابات)
ميناب و رودان و جاسك و سيريك و بشاگرد: آقای «حسین رئیسی» با ۱۰۳,۴۷۰ رأی (پایان انتخابات)

۳۰. استان همدان:

- اسدآباد: آقای «کیومرث سرمدی واله» با ۲۶۱۱۱ رأی (پایان انتخابات)
- بهار و كبودراهنگ: آقای «عیسی جعفری» با ۳۶,۸۸۴ رأی (پایان انتخابات)
- تویسرکان: آقای «محمدمهدی مفتح» با ۱۶۲۵۸ رأی (پایان انتخابات)
- رزن و درگزين: آقای «حسن لطفی» با ۱۹۸۶۵ رأی (پایان انتخابات)

- همدان و فامنين: آقایان «حمیدرضا حاجی بابایی» با ۹۵,۷۲۷ رأی و «احمدحسین فلاحی» با ۴۸,۲۴۶ رأی (پایان انتخابات)
- ملاير: آقایان «احد آزادی خواه» با ۳۶,۴۷۸ رأی و «هادی بیگی نژاد» ۲۲,۰۶۲ رأی (پایان انتخابات)
- نهاوند: آقای «علیرضا شهبازی» با ۱۸,۵۷۸ رأی (پایان انتخابات)

۳۱. استان یـزد:

- اردکان: آقای «محمد رضا دشتی اردکانی» با ۱۵,۸۴۸ رأی (پایان انتخابات)
- تفت و ميبد: آقای «سید جلیل میرمحمد میبدی» با ۲۰,۲۸۶ رأی (پایان انتخابات)
مهريز وبافق و ابركوه و خاتم و بهاباد: آقای «محمدرضا صباغیان بافقی» با ۲۶,۸۶۵ رأی (پایان انتخابات)
يزد و اشكذر و بخش ندوشن: آقای «محمدصالح جوکار» با ۱۰۵,۵۴۹ رأی (پایان انتخابات)

۳۲. اقلیت های دینی:

- زرتشتیان: آقای «اسفندیار اختیاری کسنویه یزد» با ۳,۴۸۶ رأی (پایان انتخابات)
- کلیمیان (یهودیان): آقای «همایون سامه یح نجف آبادی» با ۱,۲۶۱ رأی (پایان انتخابات)
مسیحیان ارمنی جنوب: آقای «روبرت بگلریان» با ۱۱۵۸ رأی (پایان انتخابات)
مسیحیان ارمنی شمال: آقای «آرا شاوردیان» با ۳۴۹۳ رأی (پایان انتخابات)

...................
پایان پیام/ 101


نظر خود را ارسال کنید

پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت خورده اند

*

All Content by AhlulBayt (a.s.) News Agency - ABNA is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License