اخبار دهمین جشنواره علامه حلی ـ 6

برگزیدگان دهمین جشنواره علامه حلی معرفی شدند

  • کد خبر : 748631
  • منبع : ابنا
خلاصه

در مراسم اختتامیه دهمین جشنواره علامه حلی، برگزیدگان معرفی و از آنان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ مراسم اختتامیه دهمین جشنواره علامه حلی پیش از ظهر امروز ـ پنج شنبه 16 اسفندماه ـ در سالن همایش مدرسه علمیه امام خمینی(ره) در قم برگزار شد.

در این همایش از برگزیدگان دهمین جشنواره علامه حلی با اهدای لوح تقدیر، قدردانی به عمل آمد.

فهرست برگزیدگان دهمین جشنواره علامه حلی به شرح زیر است:

در مقاله سطح دو «محمد حسین اقتدارپرور» در گروه فقه و اصول برگزیده رتبه 3، آقای «حسین حق شناس» در گروه تاریخ اسلام، برگزیده رتبه 3 و «سجاد قلی پور کارنامی» در گروه اصول فقه برگزیده رتبه 3.

در مقاله سطح 3 «نگار کرمی» در گروه اخلاق و تربیت برگزیده رتبه 3 و آقای «جواد محمدی سیاه بومی» در گروه ادبیات برگزیده رتبه 3.

در مقاله سطح 4، «محمد امینی» در گروه علوم انسانی برگزیده رتبه 2، «حامد حیاتی» در گروه اخلاق و تربیت برگزیده رتبه 3، «محمد حسین نیا قصرالدشتی» در گروه علوم انسانی برگزیده رتبه 3 و «مهدی شجریان» در گروه کلام، برگزیده رتبه 3.

در تحقیق پایانی سطح 2، خانم ها «نسرین رنجبری» از گروه کلام برگزیده رتبه 2، «لیلا حمدی نجف آباد» از گروه علوم انسانی برگزیده رتبه 2، «آذر فلاح» در گروه کلام برگزیده رتبه 3 و «الهام علی‌نیا» در گروه کلام برگزیده رتبه 3، «حدیث جهانگیر» در گروه کلام برگزیده رتبه 3، «زهرا ناظریان جزی» در گروه فقه و حقوق اسلامی برگزیده رتبه 3، «فهیمه احدی پور» در گروه کلام برگزیده رتبه 3، «فاطمه مهدوی پور» در گروه اخلاق و تربیت برگزیده رتبه 3 و «عاطفه محمدی جوزدانی» در گروه علوم انسانی، برگزیده رتبه 3.

در پایان نامه سطح 3 «محمد حسینی» در گروه فلسفه و منطق برگزیده رتبه 1، «علی شاکری» در گروه علوم انسانی برگزیده رتبه 2، «مرتضی حائری شیرازی»، در گروه علوم حدیث و درایه برگزیده رتبه 2، «عبدالله رحیمی» در گروه اخلاق و تربیت برگزیده رتبه 2، «مرضیه سعادت» در گروه فلسفه و منطق برگزیده رتبه 2، «محمدسعید کرمی اسفه» در گروه اخلاق و تربیت برگزیده رتبه 3، «فاطمه آیتی غفاری» در گروه اخلاق و تربیت برگزیده رتبه 3، «مجتبی اسماعیلی» در گروه ادبیات برگزیده رتبه 3، «سیدمحمد حاجتی شورکی» در گروه کلام برگزیده رتبه 3، «سیدابولقاسم کاظمی شیخ‌شبانی» در گروه کلام برگزیده رتبه 3، «وحیده احمدپور» در گروه تفسیر و علوم قرآنی برگزیده رتبه 3، «سمیه شیخی» در گروه اخلاق و تربیت برگزیده رتبه 3، «حسن محمودی» در گروه فقه و حقوق اسلامی برگزیده رتبه 3 و «محمد باقری صدر» در گروه تفسیر و علوم قرآنی برگزیده رتبه 3.

در کتاب سطح چهار «احمد میرزایی» برگزیده رتبه 3 و در ترجمه کتاب «عبدالمجید علی‌محمدی» برگزیده رتبه 3.

..........................
پایان پیام/ 167


مطالب مرتبط

نظر خود را ارسال کنید

پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت خورده اند

*

All Content by AhlulBayt (a.s.) News Agency - ABNA is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License